Witamy na naszej stronie!
 
Dziś są imieniny  
Januarego, Konstancji, Leopolda  
Piekarnie

Piekarnia przy ulicy Podgrnej


 
Piekarnia przy ulicy Podgórnej (wjazd od ulicy Lubuskiej) jest dostosowana do wymogów HACAP, wyposażona w system komputerowy sporzadzania kwasu firmy niemieckiej Böcker Ernst GmbH & Co. KG.
Specjalizuje się w produkcji miedzy innymi chleba razowego i baltonowskiego metodą tradycyjną i chleb Amaranthus. Pieczywa pszenne i chleb wypiekamy bezpośrednio na płytach wykonanych z mączki szamotowej.
Sprzedaż pieczywa bezpośrednio w sklepie branżowym ogólno-spożywczym przypiekarnianym i w innych sklepach branżowych "Brots" na terenie poszczególnych dzielnic Zielonej Góry. Nie sprzedajemy w dużych marketach z kapitałem obcym.
 
Piekarnia przy ulicy Okulickiego


 
Piekarnia przy ulicy Okulickiego (wjazd od strony Kaczego Dołu) pracuje w systemie HACAP.
Specjalizuje się w wypieku pieczywa specjalistycznego głównie pełnoziarnistego, Dinkla - chleb z przenicy Orkisz i wielu innych. Pieczywo pszenne drobne wypiekane jest na specjalistycznych perforowanych blachach co sprawia, że jest delikatne i znacznie objętościowe.
Prodykty z tej piekarni można nabyć w dużym sklepie ogólno-spożywczym przy piekarni i we wszystkich sklepach branżowych "Brots" na terenie poszczególnych dzielnic Zielonej Góry oraz marketach "EKO" Sieć Polska.
Technologia produkcji - metoda tradycyjna. 
Strona stworzona przez firmę ©JMComputers
Wszystkie prawa zastrzeżone!