Witamy na naszej stronie!
 
Dziś są imieniny  
Jadwigi, Leonarda, Teresy  
Inwestycje

Budynek przy ulicy Drzewnej w Zielonej Górze do wynajęcia, wspólnego zagospodarowania lub sprzedaży.

Budynek składa się z trzech kontygnacji o ogólnej powierzchni użytkowej 600m² i 2500m³ kubatury po rozbudowie i remoncie kapitalnym. Własny, wyodrebniony parking na 20 samochodów ze zdalnie sterowaną, automatyczna bramą (wjazd od ul. Licealnej) z możliwością wyodrębnienia ogródka gastronomicznego z bezpośrednim wejściem dla obsługi i niezależnym wejściem dla klienta. Posiada 4 pomieszczenia dla działalności gospodarczo-handlowej, gastronomicznej oraz 9 apartamentów z aneksem kuchennym wyposażonych w meble.

Lokalizacja w centrum Zielonej Góry (160m od Ratusza w linii prostej). Zamknij galerię zdjęć 
 


 
 


 
 


 
 


 
 


 
 


 
 


 
 Grunt pod inwestycję w okolicach Połupina k/Krosna Odrzańskiego (aktualnie brak planów)

Położony w rozwidleniu dróg krajowych dojazdowych do granicy niemieckiej: Gubin\Guben - 30km, Słubice\Frankfurt - 45km. Teren położony na płaskowyżu widokowym panoramy Krosna Odrzańskiego. Nadaje się na kompleksową obsługę parkingowo-turystyczną z pełną infrastrukturą lub budownictwo mieszkaniowe.
Całkowita powierzchnia działki 88 630m². Do sprzedania! Cena do uzgodnienia! Zainteresowanych prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy umieszczony na naszej stronie w zakładce KONTAKT lub listownie. Nie udzielamy informacji telefonicznie!!!
Działki rekreacyjne nad jeziorem Granicznym

Oddalone o 37km (drogami) od przejścia granicznego w Świecku. Odległość działek od brzegu jeziora około 100 m. Do sprzedania! Cena do uzgodnienia! Zainteresowanych prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy umieszczony na naszej stronie w zakładce KONTAKT lub listownie. Nie udzielamy informacji telefonicznie!!!


Murowany dom letniskowy wielosezonowy nad jeziorem Goszcza

Dom położony w Osiedlu Domków Letniskowych, "Lubrza" o powierzchni mieszkalnej 140m². Do wynajęcia na rok lub więcej! Również do sprzedania! Cena do uzgodnienia! Zainteresowanych prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy umieszczony na naszej stronie w zakładce KONTAKT lub listownie. Nie udzielamy informacji telefonicznie!!!


 
Strona stworzona przez firmę ©JMComputers
Wszystkie prawa zastrzeżone!